Zonjë ta mbajë unë majmunin

Administratori
By Administratori 4 Dhjetor, 2009 12:27

Nje grua hynë në autobus më fëmijë në dorë. Sa e pa feminë shoferi tha: “O bo, bo kur nuk kamë pa femijë më të keq”
Gruaja e ofenduar shkoi në fund të autobusit. Mirpo një zotëri i cili ishte i ulur afër asaj e pyeti:
Zonjë pse jeni nervozuar?
Si mos të jeme nervoz kur shoferi i autobusit më ofendoi rëndë.
Si guxon ai ashtu, ai punon në shërbimin publik dhe nuk guxone ti ofendojë njerzit!
Keni të drejtë Zotni, po ia tham une atij disa fjale!
Shkoni vetëm ju Zonjë se jua mbajë unë majmunin.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 4 Dhjetor, 2009 12:27
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031