Back to homepage

Tag "doktori"

Një doktor pyeti pacientin

Një doktor pyeti pacientin 0

🕔15:02, 15.Pri 2011

Një doktor pyeti pacientin e tij: Pi duhan? Pacientin: Jo Doktori: E pin alkolin? Pacientin: Jo Doktori: Po ti nuk paske asnjë ves Pacientin: E kam një Doktori: Çfarë? Pacientin: Gënjej…

Read Full Article
Doktor,  Jam shume i shqetesuar

Doktor, Jam shume i shqetesuar 0

🕔00:57, 23.Gus 2010

Pacienti: Doktor, doktor… jam shume i shqetesuar, degjoj zera dhe nuk shikoj asnjeri. Doktori: Kur ndodh kjo? Pacienti: Kur flas ne telefon!

Read Full Article
Burri me probleme

Burri me probleme 0

🕔13:47, 26.Jan 2010

Ishte nje burre pas nje kohe u martua, por e kishte problem se nuk i ngritet k… dhe nje dite shkoj te doktori, mori ilacet dhe duke shkuar rruges, u ndalua tek nje burim uji dhe i piu te gjitha

Read Full Article
Bjondina te mjeku

Bjondina te mjeku 0

🕔11:15, 7.Nën 2009

Ka shkuar nje bjonde te mjeku per dhemb dhe nuk po e din ku me hi edhe hin ne gjenekologji edhe doktori nxan me do letra po i thot asaj heki teshat edhe kjo po e hjek krejt kur po

Read Full Article
Edhe 30 here

Edhe 30 here 0

🕔19:10, 3.Tet 2009

Niset burri per ne shtepi dhe ne dere e pret gruaja e shqetesuar. -He si vajti puna? C’te tha doktori? -Me tha qe me kane mbetur vetem 30 here te tjera per te bere sex dhe ateher je i djegur.

Read Full Article