Doktor, Jam shume i shqetesuar

Administratori
By Administratori 23 Gusht, 2010 00:57

Doktor,  Jam shume i shqetesuar

Pacienti: Doktor, doktor… jam shume i shqetesuar, degjoj zera dhe nuk shikoj asnjeri.
Doktori: Kur ndodh kjo?
Pacienti: Kur flas ne telefon!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 23 Gusht, 2010 00:57
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.