Nje djale i ri

Administratori
By Administratori 26 Shkurt, 2012 13:48 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Nje djale i ri shkonte per peshk po kishte 4 dite qe skapte gje.
Nje xhaje aty afer vetem kapte.
Vazhdoi keshtu per nje jave dhe i riu vendosi ti zere vendin xhajes qe te kapte nje peshk.
Prape skapi asgje dhe vendosi te pyste xhajen..
– O xhaje po si ja ben qe ze kaq shume peshk?
– Po ja kur zgjohem n.q.s k**i me anon majtas dal majtas liqenit kur eshte djathtas dal djathtas.
– Po si tja bej une o xhaje qe me rri drejt?
– Ti rrinte xhajes drejte nuk do gjunte per peshk por per pi..

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 26 Shkurt, 2012 13:48 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031