Martohet nje burre

Administratori
By Administratori 28 Shkurt, 2012 19:52

Martohet nje burre

Martohet nje burre dhe nuk dinte ca te bente naten e pare, mer ne telefon nje shok i tho ca te bej, i thot shoku fute organin me te gjate qe ke aty ku ben shurren gruaja, mbas gjys ore mer gruaja ne telefon kete shokun dhe i thot ca i ke thene burrit, po pse i thote ai? Se ai ka futur kemen ne vrim te sifonit dhe nuk e nxjer dot.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 28 Shkurt, 2012 19:52
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.