Babai dhe Profesor

Administratori
By Administratori 26 Shkurt, 2012 14:12

Babai dhe Profesor

Babai: Profesor, se c’kam nje parandjenje se im bir s’ka per ta marre provimin me ju..
Profesori: Me bast 250 euro qe e merr???

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 26 Shkurt, 2012 14:12
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.