Piktor i Postribes “Gentian Mataj”

Administratori
By Administratori 29 Mars, 2011 12:26 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Piktor i Postribes “Gentian Mataj”

Ura e mesit – Janar 2O11

Piktor i Postribes “Gentian Mataj”

 

Klikoni Ketu dhe shikoni me shum nga puna e piktorit nga Postriba – Gentian Mataj

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 29 Mars, 2011 12:26 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

1 Comment

  1. mira 11 Korrik, 21:36

    like

    [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.