Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Beni me mamin

Administratori
By Administratori 30 Mars, 2011 13:55
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Beni me mamin

Nje dite Beni kishte bere shume gabime dhe mami e kishte denuar te mos fliste asnje llaf.
Shkuan me trene dhe nje grua qe ishte shtatezene e pyeti: si e ke emrin?
Beni nuk foli, gruaja: o shurdh si e ke emrin te pyeta.
Mamaja i thote o Beni thuaj ndonje llaf se te shau.
Beni: he moj ta paskan futur k… te kan lene shtatezane a???

Facebook Comments

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Administratori
By Administratori 30 Mars, 2011 13:55
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.