Nana dhi dhe 7kecat

Administratori
By Administratori 30 Mars, 2011 13:52

Nana dhi dhe 7kecat

Ka ken nana dhi me 7 keca edhe kur ka shku npun nana dhi i ka than kecave mos me ja hap deren askujt.
Vjen ujku edhe i thot kecave un jam nana dhija hapeni deren ata e pysin si eshte passwordi?
Ujku i thotn 123456.
Ata i thojn ik se je ujku!
Pastaj vjen nana dhija dhe i thojn si eshte paswordi ajo i thot “JAU HONKSHA ZEMREN” dhe e hapin deren.
Pastaj te nesermen kur nana dhija shkon ne pun ujku pasi qe e kishte degjuar paswordin shkon perseri te kecat
dhe i thot hapeni deren se jam nana dhija ata i thojn si eshte paswordi ai i thhot “JAU HONKSHA ZEMREN” ata i thojn na hanksh mutin se e kena ndrru paswordin.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 30 Mars, 2011 13:52
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.