Nje bjonde dhe nje brrune

Nje bjonde dhe nje brrune 0

🕔15:41, 22.Gus 2009

Nje bjonde dhe nje brrune hidhen nga kulla e Parisit, cila bie e para ? – Brrunja, sepse bjondja ndalet per te pyetur per rrugen.

Read Full Article
Babi, mami, gjyshja dhe djali

Babi, mami, gjyshja dhe djali 0

🕔15:35, 22.Gus 2009

Nji dite babi me mamin kishin vendos me ba sex edhe  si me hjek djalin prej shpije? ja jep do para babi djalit edhe i thot qe djali i babit shko dikun me ba sex edhe ti ?Duke ecur rruges

Read Full Article
Përzjersja e betonit

Përzjersja e betonit 0

🕔14:41, 22.Gus 2009

Një fshatari i humbë përzjersja e betonit, dhe e kërkon cdo vend por se gjenë dotë. Mirëpo, pas disa ditësh kërkimi, ai e gjenë përzjersen e vet tek kojshija i parë. FSHATARI: Pse bre kojshi ma ke vjedhë përzjersen time,

Read Full Article
Luli dhe Profesoresha

Luli dhe Profesoresha 0

🕔14:34, 22.Gus 2009

Ka hi profesoresha në oren e mësimit edhe është rrzu tu ec, krejt klasa kan qeshur me profesoreshen, vetem luli ka qajtur, i ka thënë profesoresha shiko sa djal i mir është luli, luli a tu dhimt profesoresha? jo profsoresha

Read Full Article
Gjermani, Amerikani dhe Shqiptari

Gjermani, Amerikani dhe Shqiptari 0

🕔14:33, 22.Gus 2009

Gjermani, Amerikani dhe Shqiptari ishin në burg edhe shefi i burgut thot qe tja plotsojm nga 1 deshir secilit edhe i thot: Gjermani thot qe me dal prej burgut edhe Amerikani thot njejt, kurse Shqiptari thot qe me ja kthy

Read Full Article