Nje bjonde dhe nje brrune

Administratori
By Administratori 22 Gusht, 2009 15:41

Nje bjonde dhe nje brrune hidhen nga kulla e Parisit, cila bie e para ?
– Brrunja, sepse bjondja ndalet per te pyetur per rrugen.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 22 Gusht, 2009 15:41
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.