Përzjersja e betonit

Administratori
By Administratori 22 Gusht, 2009 14:41

Një fshatari i humbë përzjersja e betonit, dhe e kërkon cdo vend por se gjenë dotë.
Mirëpo, pas disa ditësh kërkimi, ai e gjenë përzjersen e vet tek kojshija i parë.
FSHATARI: Pse bre kojshi ma ke vjedhë përzjersen time, si s’po të vjen marre?
KOJSHIJA: Jo bre kojshi se kamë marrë unë por fëmijët e kanë marrë.
FSHATARI: Po si mundën ta cojnë fëmijët përzjersen e 50 kilogramëve.
KOJSHIJA: Ai kojshi, po ku e dinë fëmijët se sa kilogram i ka përzjersja, ata e kanë marrë.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 22 Gusht, 2009 14:41
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031