Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Babi, mami, gjyshja dhe djali

Administratori
By Administratori 22 Gusht, 2009 15:35
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Babi, mami, gjyshja dhe djali

Nji dite babi me mamin kishin vendos me ba sex edhe  si me hjek djalin prej shpije? ja jep do para babi djalit edhe i thot qe djali i babit shko dikun me ba sex edhe ti ?Duke ecur rruges zatetet me gjyshen dhe gjyshja e pyt? Ku po shkon djali jem? O jam ka shkoj me gjet nji vajz me bere sex me para. Ja kthe gjyshja qe djali jem ku e ke gjyshen sa ja jep parat tjeter kuj bjemi mue edhe djali ja jep e dhe ben sex me gjyshen, kur kthehet te shpija babi e pyt a kryte pun i thot djali po! me ke bere  e pyt babi, djali ja kthen me nanen tane! eeee i thot babi pse me nanen time? po sikur ti qe ke ba sex me nanen time edhe une bera sex me nanen tone.

Facebook Comments

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Administratori
By Administratori 22 Gusht, 2009 15:35
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.