Back to homepage

Tag "shkoll"

Miri ne test

Miri ne test 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔17:07, 11.Qer 2015

Mami: Miri po nuk dole mire ne test nuk dote jem me mami jot. …Pas shkolle Mami: Miri si dole? Miri: Me falni kush jeni ju?

Read Full Article
Mesuesi i thote nxenesit

Mesuesi i thote nxenesit 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔14:57, 15.Pri 2011

Mesuesi i thote nxenesit: ma zgjedho foljen “ec’ Nxenesi: un eci, ti ecen Mesuesi: Me shpejt se skemi koh Nxenesi: un vrapoj, ti vrapon.

Read Full Article
Disa fëmijë

Disa fëmijë 0

🕔12:17, 4.Dhj 2009

Disa fëmijë po mburreshin se i kanë baballarët të shpejtë: Njëri thotë: – Babi im pasi hedh shigjetën vrapon dhe e kap pa arritur në shënjestër. I dyti: – Babi im gjuan me pistoletë dhe e kap plumbin pa arritur

Read Full Article
Piero ne Provim

Piero ne Provim 0

🕔21:33, 21.Nën 2009

Totti dhe Del Piero ne Provim Totti: E ke bo ushtrimin e pare? Del piero: Jo Totti: Po te dytin? Del piero: Jo Ne fund shofin fletat Bosh! Totti: Mos kujtoj zysha se kemi kopju!

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930