Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Disa fëmijë

Administratori
By Administratori 4 Dhjetor, 2009 12:17
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Disa fëmijë

Disa fëmijë po mburreshin se i kanë baballarët të shpejtë:
Njëri thotë: – Babi im pasi hedh shigjetën vrapon dhe e kap pa arritur në shënjestër.
I dyti: – Babi im gjuan me pistoletë dhe e kap plumbin pa arritur shënjestrën…
I treti: Se mos është ndonjë gjë kjo, babi im është mësues, megjithëse puna i mbaron në orën 4, por vjen në shtëpi që në 1.

Facebook Comments

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Administratori
By Administratori 4 Dhjetor, 2009 12:17
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.