Piero ne Provim

Administratori
By Administratori 21 Nëntor, 2009 21:33

Piero ne Provim

Totti dhe Del Piero ne Provim
Totti: E ke bo ushtrimin e pare?
Del piero: Jo
Totti: Po te dytin?
Del piero: Jo
Ne fund shofin fletat Bosh!
Totti: Mos kujtoj zysha se kemi kopju!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 21 Nëntor, 2009 21:33
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.