Back to homepage

Tag "vajza"

Zoti Komandant

Zoti Komandant 0

🕔01:33, 29.Qer 2015

Ishin njehere disa ushtare. Komandanti i tyre kishte nje vajze shume te bukur. Nje dite ai zbulon se ushtaret e tij benin seks me vajzen keshtu qe vendosi ti fuste vajzes nje brisk ne p*dh. Te nesermen ai i rreshton

Read Full Article
Mami dhe Vajza

Mami dhe Vajza 0

🕔13:21, 15.Qer 2015

Vajza: mami sot u pergjigja e para ne mesim. Mami: te lumte bija e mamit,po cila ishte pyetja? Vajza: kush ka ardhur pa pergatitur?

Read Full Article
Vajza dhe Babi

Vajza dhe Babi 0

🕔16:05, 6.Jan 2012

Vajza: Babi, po shkoj me msu te shoqja… Babi: Aha n’hamam, Keshtu edhe nana jote ju thojke prindve, e vike te une..

Read Full Article
Nje anije po udhetonte

Nje anije po udhetonte 0

🕔15:14, 6.Pri 2011

Nje anije po udhetonte ne Atlantik. Papritur degjohet nje e bertitur dhe nje njeri qe bie ne det. Njerezit dalin dhe shohin qe kishte rene vajza e kapitenit. Kapiteni thoshte: -Ju lutem ma shpetoni vajzen. Ne qoftese e beni do

Read Full Article
Nje vajze e vogel

Nje vajze e vogel 0

🕔00:53, 23.Gus 2010

Nje vajze e vogel po pergatitet per festen e abetares kur ne dhomen tjeter degjon ca zhurma.. Shkon te shohi dhe sheh te atin me nje grua qe po ‘qendiseshin’… Shkon tek mami me vrap dhe i thote kshu kshu…

Read Full Article