Mami dhe Vajza

Administratori
By Administratori 15 Qershor, 2015 13:21

Mami dhe Vajza

Vajza: mami sot u pergjigja e para ne mesim.
Mami: te lumte bija e mamit,po cila ishte pyetja?
Vajza: kush ka ardhur pa pergatitur?

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 15 Qershor, 2015 13:21
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.