Vajza dhe Babi

Vajza dhe Babi 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔16:05, 6.Jan 2012

Vajza: Babi, po shkoj me msu te shoqja… Babi: Aha n’hamam, Keshtu edhe nana jote ju thojke prindve, e vike te une..

Read Full Article
Meda – Sinan Hoxha ft. Seldi – Kuq e Zi

Meda – Sinan Hoxha ft. Seldi – Kuq e Zi 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔11:59, 4.Jan 2012

Meda – Sinan Hoxha ft. Seldi – Kuq e Zi Katër Vilayet-et nëse bashkë nuk janë, qetësi s’ka më pas n’Ballkan, këto janë fjalët e gjyshit, në hartën e vjetër, amanetin mos më mbetur vetëm. U vesha kuq e zi,

Read Full Article