Back to homepage

Tag "polici"

Polici ne shi

Polici ne shi 0

🕔18:10, 19.Mar 2010

Ishte nje her nje polic edhe po ruante nje dyqan mallerash. Po binte shi, pronajra e dyqanit i tha policit eja mbrenda se po bjen shi! Polici ia ktheu jo faleminderit se edhe jasht eshte duke ra shi

Read Full Article
Polici edhe Femia

Polici edhe Femia 0

🕔22:01, 15.Mar 2010

Nje femi vete ne pazare, aty shefe nje police edhe e pyet xhaxhi sa eshte ora?? Polici i thot 7:55, femia i thot ne 8 fikse te me hashe mutin. E ndjeke me vrape polici edhe femia u fute poshte

Read Full Article
Si i thojne policit ne gjuhen Turke?

Si i thojne policit ne gjuhen Turke? 0

🕔16:46, 24.Shk 2010

Dajak Insan

Read Full Article
Policet dhe gruaja

Policet dhe gruaja 0

🕔15:54, 10.Shk 2010

Dy polic perplasen me makina dhe i kerkojn falje njeri tjetrit. Pse po ngutesh e pyet njeri polic tjetrin e tjetri ia kdhen me ka humbur gruaja! O po si ngjan mos e kam par une! Eshte shum e bukur,

Read Full Article
Polici dhe dhia

Polici dhe dhia 0

🕔19:09, 24.Jan 2010

Ishte ken nje polic me nje dhi perdore dhe tu hec rruges e kishte pa nje djal t’vogel. Aj djali po pyet “Ku po shkon me kete gomar “? Polici i thot: Nuk eshte gomar por eshte dhi… I pergjigjet

Read Full Article