Back to homepage

Tag "nena"

Letër derguar nga një nënë djalit të saj polic !!!

Letër derguar nga një nënë djalit të saj polic !!! 0

🕔12:50, 24.Mar 2011

I dashur biri im! Te shkruaj keta pak rreshta qe ti ta dish qe te kam shkruar. Nese e merr kete leter, do te thote qe ka arritur. Nese nuk e merr, ma thuaj se ta nis prape. Po te

Read Full Article
Djali don gjyshen

Djali don gjyshen 0

🕔00:54, 16.Pri 2010

Djali po i thot babes: bab un e du gjyshen (nenen tone) per gru, Baba: Si ste vjen turp me marr nenen timem per grua, Djali: po ty ste erdhi turp me marr nenen time.

Read Full Article
Cift ne plazh

Cift ne plazh 0

🕔15:11, 23.Mar 2010

Ishte nje cift ne plazh.Duke shetitur neper rere ajo shikon qe i dashuri e kishte kemben shume te madhe. Dhe i thote:sa te madhe e paske kemben. Djali i pergjigjet:Ne kemi qene Fukarenj dhe nena na linte zbathur,prandaj e kam

Read Full Article