Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Cift ne plazh

Administratori
By Administratori 23 Mars, 2010 15:11
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Cift ne plazh

Ishte nje cift ne plazh.Duke shetitur neper rere ajo shikon qe i dashuri e kishte kemben shume te madhe.
Dhe i thote:sa te madhe e paske kemben.
Djali i pergjigjet:Ne kemi qene Fukarenj dhe nena na linte zbathur,prandaj e kam kaq te madhe.
Dhe ajo ja kthen: Kishte ba me mir mos tju kishte len nena pa breke…

Facebook Comments

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Administratori
By Administratori 23 Mars, 2010 15:11
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.