Back to homepage

Tag "makina"

Makina dhe Bjondina

Makina dhe Bjondina 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔10:47, 10.Mar 2010

Telefonon nje bjonde ne polici:- Me kane hyre ne makine, me kane vjedhur te gjitha, timonin, pedalet dhe leven e ndrimit te marshave, gjitha….. Pas pese minutash merr perseri policine dhe i thote:- Ju kerkoj ndjese se kisha hipur ne

Read Full Article
Kasetafoni

Kasetafoni 0

🕔20:15, 6.Dhj 2009

Nje shofer shkon ne shtepi dhe e len makine poshte ne parking, dhe shkruan nje leter (KJO MAKIN NUK KA KASETAFON)! Aty afer kalojne dy hajdute dhe e shohin letren dhe e marrin makinen! Ato shkruajne nje cop leter tjeter

Read Full Article
Makina

Makina 0

🕔17:46, 27.Nën 2009

Dy shokë takohen mbas shumë kohësh dhe u ulën të pinin kafe. Duke folur me njëri-tjetrin e pyet njëri. A je martuar? Po i përgjigjet. Po ti? Edhe unë por me ka zënë halli i thote. Po pse? Kërkon gruaja

Read Full Article
Bjondia dhe makina vet…

Bjondia dhe makina vet… 0

🕔14:05, 17.Nën 2009

Bjondja kishte nji makin dhe donte ta shiste po sja blente njeri se kishte ber 300kilometra… Edhe shkon te nji mekanik edhe i thot Bjondja: dua te shes makinen po spo e jap dot se me thon qe kam ber

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930