Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Kasetafoni

Administratori
By Administratori 6 Dhjetor, 2009 20:15
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Kasetafoni

Nje shofer shkon ne shtepi dhe e len makine poshte ne parking, dhe shkruan nje leter (KJO MAKIN NUK KA KASETAFON)!
Aty afer kalojne dy hajdute dhe e shohin letren dhe e marrin makinen!
Ato shkruajne nje cop leter tjeter dhe ja len ne vend te makines, ne te cilen shkruhet (mos u shqeteso per makinen se ja vejme ne kasetafonin)

Facebook Comments

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Administratori
By Administratori 6 Dhjetor, 2009 20:15
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.