Back to homepage

Tag "burri"

O grua cfare kemi per mengjes?

O grua cfare kemi per mengjes? 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔19:36, 7.Shk 2012

‎- O grua cfare kemi per mengjes? – Byrek me spinaq – i thote gruaja. Ne dreke: – O grua cfare kemi per dreke se me griu uria? – Sallate me lakra – i thote gruaja. Ne darke: – O

Read Full Article
Kush peshon

Kush peshon 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔16:46, 18.Gus 2011

Kush peshon 100g ne darkë dhe 400kg ne mëngjes? – Gruaja, sepse ne darke burri i thote a do flemë zogu im, ndërsa ne mëngjes i thotë do çohesh apo jo moj lope.

Read Full Article
Grua si te tjerat

Grua si te tjerat 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔15:06, 15.Pri 2011

Ne shtepi, gjate ngrenies se darkes, gruaja e pyet burrin qe kishte drejtor: -Degjova se te ka ardhur nje sekretare e re? – Po, e re -Po si eshte ajo? -E zakonshme. -E bukur? -Grua si te tjerat. -Po me

Read Full Article
Nje burr dhe nje grua

Nje burr dhe nje grua 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔15:04, 6.Pri 2011

Nje burre dhe nje grua po thonin se sa here e kishin tradhtuar njeri tjetrin. -Une thote burri, te kam tradhtuar nje here me komshijen perballe. Une thote gruaja te kam tradhtuar vetem tre here. Kur e pyet burri. -E

Read Full Article
50euro

50euro 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔13:31, 1.Pri 2011

Nje dit kthehet burri nga puna i lodhur dhe i thot gruas dua te bej sex. Gruaja ja kthen jam shum e lodhur dhe nuk mundem, po ja 50 euro dhe dil bej sex me diken tjeter ne hotel. Burri

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shkurt 2020
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829