Nje burr dhe nje grua

Administratori
By Administratori 6 Prill, 2011 15:04

Nje burr dhe nje grua

Nje burre dhe nje grua po thonin se sa here e kishin tradhtuar njeri tjetrin.
-Une thote burri, te kam tradhtuar nje here me komshijen perballe.

Une thote gruaja te kam tradhtuar vetem tre here.
Kur e pyet burri.
-E mban mend kur ai burri sdonte te na e jepte shtepine me qira?
-Mire thot burri. Po hera tjeter?
-E mban mend kur ministri sdonte te te bente deputet.
-Po hera tjter?
-E mban mend kur te duheshin 2000 votat…!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 6 Prill, 2011 15:04
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.