Back to homepage

Tag "bjondja"

Bjodina me bmw x5

Bjodina me bmw x5 0

🕔22:30, 6.Nën 2009

Ka qen nje bjonde me bmw x5 dhe e ndalon polici dhe i thot bjondes ju lutem dokomuntat dhe bjondja ja ben por skam dokumenta me veti. Dhe ja kthen policit prit se te jap dicka tjeter dhe bjondja fillon

Read Full Article
Bjondina nevojen

Bjondina nevojen 0

🕔20:03, 7.Sht 2009

Pse bjondina kur te bene nevojen e ndahet mutin ne dy pjese? Sepse ka harruar mercedeskat veshe.

Read Full Article
Pse bjondja i mbyll syte para pasqyres?

Pse bjondja i mbyll syte para pasqyres? 0

🕔20:00, 7.Sht 2009

Qe te shohe veten si duket kur flen.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Maj 2021
H M M E P S D
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31