Bjodina me bmw x5

Administratori
By Administratori 6 Nëntor, 2009 22:30

Bjodina me bmw x5

Ka qen nje bjonde me bmw x5 dhe e ndalon polici dhe i thot bjondes ju lutem dokomuntat dhe bjondja ja ben por skam dokumenta me veti.
Dhe ja kthen policit prit se te jap dicka tjeter dhe bjondja fillon tuj ulur pantallonat dhe polici ja ben leje krejt pash zotin se spom bajn pantallonat tuaja.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 6 Nëntor, 2009 22:30
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.