Back to homepage

Tag "Bjondina"

Si e myt bjondina peshkun?

Si e myt bjondina peshkun? 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔22:13, 15.Mar 2010

Ja shtin kryt ne uj!

Read Full Article
Bjontina shtatzënë

Bjontina shtatzënë 0

🕔15:34, 8.Dhj 2009

Hyp bjondja në autobus dhe i thote nje plakut. Do ngriheshe që të ulet një femër shtatzene? E sheh plaku, nga koka te këmbët dhe i thotë: Mesa shoh une ti s’je shtatzënë. Jam jam – tha bjondja- qe 20

Read Full Article
Pse s’flet bjondja kur ben marredhenie?

Pse s’flet bjondja kur ben marredhenie? 0

🕔15:32, 8.Dhj 2009

Sepse nëna i ka thënë mos fol me njerez të panjohur!

Read Full Article
Pse bjondja i mbyll syte para pasqyrës?

Pse bjondja i mbyll syte para pasqyrës? 0

🕔15:31, 8.Dhj 2009

Që të shoh vetën, si duket kur flen!

Read Full Article
Bjondina dhe Mausi

Bjondina dhe Mausi 0

🕔02:34, 24.Tet 2009

Pse bjondina merr djathin me vete kur hyn ne kompjuter? Per arsye se ka frig se po ik mausi prej doret.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2021
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930