Back to homepage

Tag "Bjondina"

Si e myt bjondina peshkun?

Si e myt bjondina peshkun? 0

🕔22:13, 15.Mar 2010

Ja shtin kryt ne uj!

Read Full Article
Bjontina shtatzënë

Bjontina shtatzënë 0

🕔15:34, 8.Dhj 2009

Hyp bjondja në autobus dhe i thote nje plakut. Do ngriheshe që të ulet një femër shtatzene? E sheh plaku, nga koka te këmbët dhe i thotë: Mesa shoh une ti s’je shtatzënë. Jam jam – tha bjondja- qe 20

Read Full Article
Pse s’flet bjondja kur ben marredhenie?

Pse s’flet bjondja kur ben marredhenie? 0

🕔15:32, 8.Dhj 2009

Sepse nëna i ka thënë mos fol me njerez të panjohur!

Read Full Article
Pse bjondja i mbyll syte para pasqyrës?

Pse bjondja i mbyll syte para pasqyrës? 0

🕔15:31, 8.Dhj 2009

Që të shoh vetën, si duket kur flen!

Read Full Article
Bjondina dhe Mausi

Bjondina dhe Mausi 0

🕔02:34, 24.Tet 2009

Pse bjondina merr djathin me vete kur hyn ne kompjuter? Per arsye se ka frig se po ik mausi prej doret.

Read Full Article