Bjontina shtatzënë

Administratori
By Administratori 8 Dhjetor, 2009 15:34

Bjontina shtatzënë

Hyp bjondja në autobus dhe i thote nje plakut. Do ngriheshe që të ulet një femër shtatzene? E sheh plaku, nga koka te këmbët dhe i thotë: Mesa shoh une ti s’je shtatzënë.
Jam jam – tha bjondja- qe 20 minuta që jam shtatzënë.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 8 Dhjetor, 2009 15:34
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.