Back to homepage

Tag "Bjondina"

Bjondina ne treg?

Bjondina ne treg? 0

🕔16:17, 20.Tet 2009

Ishte nje her nje bjondin ne treg dhe i thot nje njeri hip ne peme dhe une ti jap 100 euro. Bjondina hipi dhe burri ia dha 100 euro kur shkoj ne shtepi i tha burrit. O burr i fitova

Read Full Article
Pse s’flet bjondja kur ben seks?

Pse s’flet bjondja kur ben seks? 0

🕔19:39, 7.Sht 2009

Se nena i ka thene mos fol me njerez te panjohur!

Read Full Article
Bjondina got plot dhe bosh

Bjondina got plot dhe bosh 0

🕔19:37, 7.Sht 2009

Pse nje bjondja para se te fleje, merr nje gote plot me uje dhe nje gote bosh? Sepse edhe mund ti pihet, edhe jo.

Read Full Article
Cka kane dallim Gripi dhe Bjondina?

Cka kane dallim Gripi dhe Bjondina? 0

🕔19:36, 7.Sht 2009

Asgje, sepse me te dyjat shkon ne shtrat.

Read Full Article
Bjondina ne market

Bjondina ne market 0

🕔19:33, 21.Gus 2009

A e dini pse Bjondina i merr shkallen me vete kur të shkon në market ? I merrë me vete nga se menon qe jan rritur çmimet per mi i mrri.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2020
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930