Back to homepage

Tag "bjonde"

Pse bjondet i fusin paret nensjetull?

Pse bjondet i fusin paret nensjetull? 0

🕔16:14, 30.Tet 2010

Per me then qe i kan fitu me djers!

Read Full Article
Dy shoqet

Dy shoqet 0

🕔17:55, 19.Mar 2010

Nje here rrezohet nje avion dhe shpetojn vetem dy femra po alamet femrash. Nje bjonde dhe nje brune. Po ne ate ishull jetonte nje fis i eger ata i kapin dhe i thon brunes a lejo qe te bej seks

Read Full Article
Makina dhe Bjondina

Makina dhe Bjondina 0

🕔10:47, 10.Mar 2010

Telefonon nje bjonde ne polici:- Me kane hyre ne makine, me kane vjedhur te gjitha, timonin, pedalet dhe leven e ndrimit te marshave, gjitha….. Pas pese minutash merr perseri policine dhe i thote:- Ju kerkoj ndjese se kisha hipur ne

Read Full Article
Djali dhe Bjondina

Djali dhe Bjondina 0

🕔00:56, 18.Jan 2010

Ishte nje djal dhe po ecte rruges dhe po shikon nje bjonde. Djali i thote: Bjonde, bjonde e ke radhen sonte. Bjondina ja kthej: Un e kisha mram sonte e ka jetam.

Read Full Article
Bjondina te mjeku

Bjondina te mjeku 0

🕔11:15, 7.Nën 2009

Ka shkuar nje bjonde te mjeku per dhemb dhe nuk po e din ku me hi edhe hin ne gjenekologji edhe doktori nxan me do letra po i thot asaj heki teshat edhe kjo po e hjek krejt kur po

Read Full Article