2 Gisht larg

Administratori
By Administratori 4 Dhjetor, 2009 12:33

2 Gisht larg

3 shokë, një amerikan, një gjerman dhe një shqiptar po mburreshin.
Amerikani thotë, në Amerik kemi avjonin që fluturon krejt për qellë, 2 shokët e tjerë me një herë thanë, krejt-krejt për qellë, amerikani thotë, jo 2 gisht posht qellit. Gjermani thot edhe në Gjermani kemi nën-detset që notojn krejt për fund të detit, 2 shokët e tjerë me një herë i thanë, krejt-krejt për fundë të detit, jo 2 gishtë sipër fundit të detit. Mendoj shqipëtari dhe ja priti, në Shqipëri kemi një fantazi tjeter, i kemi bërë gratë me pjell për bythet. krejt-krejt për bythet, jo 2 gisht larg bythës.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 4 Dhjetor, 2009 12:33
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.