Treni dhe Zezaku

Administratori
By Administratori 26 Janar, 2010 08:42

Treni dhe Zezaku

Na ishte nje here nje burre qe do hipte ne tren po nuk e dinte se si ishte, nuk kishte pare ndonjiehere tren me sy dhe pyet sportelisten kur mer bileten: si eshte treni? Gruaja i pergjigjet: eshte nje gje e zeze qe nxjerre tym. Burri shkon ne stacion, shikon nje zezake qe po pinte duhane dhe i hipen siper. Ej c’po ben? – pyet zezaku.
Vazhdo shofer se kam prere bileten.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 26 Janar, 2010 08:42
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.