Back to homepage

Tag "zezaku"

Burri dhe Gruaja

Burri dhe Gruaja 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔11:08, 6.Nën 2010

Nje here shkoi burri te mjeku dhe i tha: une çdo nate e qendis gruan time por ajo kur nuk bertet. Mjeku i jep viagra, por prap se prap gruaja nuk bertet, pastaj i thot mjeku merre nje zezak qe

Read Full Article
Zezaku

Zezaku 0

🕔23:35, 2.Shk 2010

Cfar eshte me i shpejt se nje zezak duke vrapuar me televizor ne dore? Djali i tije me nje DVD.

Read Full Article
Treni dhe Zezaku

Treni dhe Zezaku 0

🕔08:42, 26.Jan 2010

Na ishte nje here nje burre qe do hipte ne tren po nuk e dinte se si ishte, nuk kishte pare ndonjiehere tren me sy dhe pyet sportelisten kur mer bileten: si eshte treni? Gruaja i pergjigjet: eshte nje gje

Read Full Article
Gruaja dhe zezaku

Gruaja dhe zezaku 0

🕔11:38, 13.Jan 2010

Një ditë një grua hypi në autobus asaj iu pordhte por ajo nuk mundte të pordhte se ishte në autobus. Pushuan me autobus një një vend të zezakve dhe zbriti poshtë nga autobusi por mbrapa saj e kishte një zezak

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930