Back to homepage

Tag "turke"

Si i thojne intelektualit ne gjuhen Turke?

Si i thojne intelektualit ne gjuhen Turke? 0

🕔16:51, 24.Shk 2010

Biringji Insan

Read Full Article
Si i thojne budalles ne gjuhen Turke?

Si i thojne budalles ne gjuhen Turke? 0

🕔16:49, 24.Shk 2010

Hajvan Insan

Read Full Article
Polici dhe kafja

Polici dhe kafja 0

🕔04:25, 20.Gus 2009

Shkon polici ne “caffe bar” per te pirë një kafe turke, hyn brenda dhe ulet aty te banaku dhe mendohet se si te porosit nje kafe te mesme dhe i’u kujtua: Polici i thote kamarierit a ben 3 kafe turke?

Read Full Article