Back to homepage

Tag "hajdute"

Kasetafoni

Kasetafoni 0

🕔20:15, 6.Dhj 2009

Nje shofer shkon ne shtepi dhe e len makine poshte ne parking, dhe shkruan nje leter (KJO MAKIN NUK KA KASETAFON)! Aty afer kalojne dy hajdute dhe e shohin letren dhe e marrin makinen! Ato shkruajne nje cop leter tjeter

Read Full Article