Back to homepage

Tag "vjedh"

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Kasetafoni

Kasetafoni 0

🕔20:15, 6.Dhj 2009

Nje shofer shkon ne shtepi dhe e len makine poshte ne parking, dhe shkruan nje leter (KJO MAKIN NUK KA KASETAFON)! Aty afer kalojne dy hajdute dhe e shohin letren dhe e marrin makinen! Ato shkruajne nje cop leter tjeter

Read Full Article
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Përzjersja e betonit

Përzjersja e betonit 0

🕔14:41, 22.Gus 2009

Një fshatari i humbë përzjersja e betonit, dhe e kërkon cdo vend por se gjenë dotë. Mirëpo, pas disa ditësh kërkimi, ai e gjenë përzjersen e vet tek kojshija i parë. FSHATARI: Pse bre kojshi ma ke vjedhë përzjersen time,

Read Full Article