Heshtja Burri dhe Gruaja

Administratori
By Administratori 12 Nëntor, 2009 22:31

Heshtja Burri dhe Gruaja

Gruaja: I dashur, dua te te them dicka, por a me premton se nuk do ti trogosh askujt,
Burri: Patjeter, e dashur.
Gruaja: Me duhen 3000 mije euro……..
Burri: Pa gajle, zere se sdegjova gje.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 12 Nëntor, 2009 22:31
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.