Back to homepage

Tag "pare"

Heshtja Burri dhe Gruaja

Heshtja Burri dhe Gruaja 0

🕔22:31, 12.Nën 2009

Gruaja: I dashur, dua te te them dicka, por a me premton se nuk do ti trogosh askujt, Burri: Patjeter, e dashur. Gruaja: Me duhen 3000 mije euro…….. Burri: Pa gajle, zere se sdegjova gje.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Maj 2021
H M M E P S D
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31