Back to homepage

Tag "fshat"

Një çift në fshat

Një çift në fshat 0

🕔12:59, 21.Jan 2013

Një çift është duke marrë një shëtitje në fshat, të takohen një fshatare i cili ka një dem te madhërishëm. “Urime, sa dem të bukur” thote burri i saj. Fshatari përgjigjet: “e bën seks të paktën 4 ose 5 lopa

Read Full Article
Kalorsi ne fshat

Kalorsi ne fshat 0

🕔15:47, 17.Gus 2010

Ishte njehere ne nje fshat nje kalores qe e quanin “Kalorsi i nates” sepse sa shkonte ora 12 e notes ai dilte dhe ke gjente rruges(burra gra femije pleq) i qinte… …. Ishte nje lokal i famshem ne ate fshat..Ishte

Read Full Article
Fshatari dhe Polici

Fshatari dhe Polici 0

🕔21:39, 16.Gus 2009

Kishte dale nje fshatare dhe shiste molla te qeruara dhe farat i ndante perti shitur edhe ato, vjen polici dhe e pyet se cfar ben ti ketu fshatari: shes molla dhe nje pjes i qeroj se ashtu e kerkojne klientet

Read Full Article