Back to homepage

Tag "molla"

Nje plak vete ne nje dyqan

Nje plak vete ne nje dyqan 0

🕔15:46, 10.Shk 2010

Nje plak vete ne nje dyqan, i thot shiteses bèj 2kg molla. Shitsja e pyt plakun, si i do mollat? te kuqe apo te verdha? Plaku ja kthen, ska renci ngjyra se do ti qeroj.

Read Full Article
Fshatari dhe Polici

Fshatari dhe Polici 0

🕔21:39, 16.Gus 2009

Kishte dale nje fshatare dhe shiste molla te qeruara dhe farat i ndante perti shitur edhe ato, vjen polici dhe e pyet se cfar ben ti ketu fshatari: shes molla dhe nje pjes i qeroj se ashtu e kerkojne klientet

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2020
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031