Back to homepage

Tag "autobuz"

Fëmija Kurioz

Fëmija Kurioz 0

🕔21:32, 21.Nën 2009

Një herë një fëmijë i vogël pyet mamanë e tij që ishte shtatëzanë: – O Mami, pse e ke barkun e madh ti? Dhe Mamaja ja kthen: Sepse pres një femijë! Një ditë djali shef një burrë që e kishte

Read Full Article
Autobuzi

Autobuzi 0

🕔21:23, 21.Nën 2009

Nje fshatare po udhetonte ne atobuz ne momentin e nisjes, nje burrë po pinte duhan i thot gruaja ju lutm fikeni cigaren se nuk duron femija. – Na falni ju lutem i thot ky burri, por te lutem mbylli pak

Read Full Article