Kategori

Feja islame

Degjo Kuranin

Facebook Comments

70 përgjigje te “Feja islame”

ma mir mu fal se me shku me kurva e neper udh me dal se krejt jon hup gjinja nuk jan ne tok te zotot po ju lutna le ti besojn zotit ma shum se aj osht njo edhe jav mer shpirtin

ej bre altina vetem ZOTI e din se kur vjen fundi i botes besoj qe e ke pa filmin 2012 e beson qe do te behet ather kete dit e din vetem ZoTI I MADH… te Pershendes

allahu ju shperbleft me gjeneht sepse un nga kjo jam mesur te falem selam alejkum

ES-SELAMU ALEJKUM ( Paqja dhe meshira e ALLAHUT qofshin mbi ju) Me emrin e ALLAHUTgjithmeshirshmin meshirplotin.
Inshallah ALLAHU xh.sh ju shperblen me xhennetin Firdaus per kto komente dhe ju dhuroft nga ana e Tij paqen dhe meshiren sepse kend e udhzon ALLAHU nuk ka kush qe e devijon ndersa kan e largon nga meshira e tij nuk ka kush qe e udhzon prandaj ta lusmi ALLAHUN xh.sh qe te na udhzon ne rrugen e drejt dhe zemrat tona te na i forcon me Dinin e Tij

allahu esht ma i fuqishmi ju duhet te keni frik nga allahu e jo nga shejtani pra allahu na krijoi neve dhe ne duhet ta shperblejm allahun duhet ti bim ne ruku allahut

ALLAHU ju shperbleft me xhenet se keni ba nje pun te madhe ,ne qote se kjo bahet shkak qe te ullzohet ndokush ate her ju keni marr gjiha sevapet etija pa ipaksu gja as ati qe eshte ullzu eselamu alejkum

pershndetje jeta eselam alejkum po sije moter enderuar aje mir familjen sike me vjen mir qe bisedoj me kosovar ketu se kom ardh tash neks ne rijad studijoj jom nje besimtar idevotshum edhe me eredh mir nga ju ALLAHU qoft iknaqur me ju

pershndetje ESELAM ALEJKUM nga agimi nga mitrovica une jom nga qyteti mitrovices por jetoj ne rijad jom student studijoj ne rijad jom nje besimtar qe mua me vjen shum mir qe jemi te lumtur me ndimen eALLAHUT

ju shperbleft allahu un qe 10 qe shkoj ne gjami tash i kam 20
qe sepse kur i kam pa 10 vjet kam shku allahu ju ndimoft siq e ka ndimuar muhamedin alekujselam dje ja ka dhan te gjithat te mirat e tij ju faliminderit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.