Back to homepage

Feja islame

Degjo Kuranin

Facebook Comments

Write a comment

70 Comments

 1. miranda 1 Dhjetor, 11:06

  jeni shum te mir JU SHPERBLEFT ALLAHU

  [Pergjigju]

 2. betim 28 Nëntor, 19:40

  SHUM MIR E KENII BO

  [Pergjigju]

 3. jetmir 19 Nëntor, 11:42

  hasan 7 gar ma shum hiq

  [Pergjigju]

 4. jetmir 19 Nëntor, 11:35

  allahu i shpeblevt ata qe jan te varfur edh ma shummse na

  [Pergjigju]

  jetmir është pergjigjur:

  alluhu i shperblen at qe flen edh qe ka fejen e muslimanit

  [Pergjigju]

 5. astriti 18 Nëntor, 23:10

  duhet me dasht ate person qe e don te miren e ka zemren e mire e jo pamjen

  [Pergjigju]

 6. astriti 18 Nëntor, 23:09

  paqja qoft me ty allahu ju shperblen

  [Pergjigju]

 7. dafina 15 Nëntor, 13:34

  Dija shperblehet nga ALLAHU xh.sh , lujs ALLAHUN qe zemren ne terr te mos ua len .

  [Pergjigju]

 8. Nezir 15 Nëntor, 13:31

  shum mir allahi ju shperbleft me te mira

  [Pergjigju]

 9. hasan 14 Nëntor, 20:58

  sa gra i ka pasur muhamedialeiselam

  [Pergjigju]

 10. bosii 13 Nëntor, 17:25

  allahu ju shperbleft per punen qe beni per mesimin e fes islame

  [Pergjigju]

 11. albana 13 Nëntor, 12:29

  ju lumt zoti ju shperbleft me gjith te mirat

  [Pergjigju]

  albana është pergjigjur:

  ju lumt

  [Pergjigju]

 12. diana 13 Nëntor, 12:27

  shumm mir veq vashdoni bravoo

  [Pergjigju]

 13. Muhameti 8 Nëntor, 15:47

  shum mir osht ju lumt t’gjithve juve myslimaneve prej zotit paqi gjithmon te mira ai na krijoi ne njerzimin e ne duhet plotsuar urdherave te tij AllAHU EKBEr

  [Pergjigju]

 14. hana 4 Nëntor, 12:47

  shume mire ALLAHU na shperblefte me tmirat e tij te pa fund

  [Pergjigju]

 15. erblina 29 Tetor, 18:00

  ALLAHU ju shperbleft

  [Pergjigju]

 16. naim 24 Tetor, 13:02

  JU LUMTE

  [Pergjigju]

 17. muly 22 Tetor, 17:53

  zoti ju shperbleht per veprat qe beni per ta

  [Pergjigju]

 18. xhafer 21 Tetor, 15:38

  SHUM mir veq vazhdo kshtu

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2020
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031