Back to homepage

Feja islame

Degjo Kuranin

Facebook Comments

Write a comment

70 Comments

 1. gresa 5 Janar, 18:09

  allohu ju shpelbef te qith besimtarve islam

  [Pergjigju]

 2. ERVIN KALOTI 2 Janar, 02:06

  ALLAHU XH,SH ESHTE NJE NUK KA ZOT PERVEC ATIJ DHE SE MUHAMEDI A.S ESHTE ROB DHE I DERGUARI TIJ ..JU DREJTOHEM TE GJITHVE MYSLIMANE KUDO QE JAN NE CDO TE CEP TE GLOBIT ADHURONI ALLAHU NE MENGJES E NE MBREMJE SE DO GJESH VETEM TE MIRA DHE SHPETIM EDHE QETESI NE SHPIRT ,,,,,

  [Pergjigju]

 3. nita 28 Dhjetor, 12:23

  jo me eshte dashur qe te mesohem te falem
  ALLAHU ju shperbleft

  [Pergjigju]

 4. jetmir aliu 27 Dhjetor, 21:47

  All-llahi xh.sh i shperblefte ata te cilet e kan qit kete program te fese islame ne postribe dhe inshalla i shperblen me xhennet sepse shume njerez kane me u kthy ne kete fe duke e shiquar kete faqe te fese islame es-selemu alejkum

  [Pergjigju]

 5. beni 25 Dhjetor, 01:33

  bravo ju lumt

  [Pergjigju]

 6. Arjeta Merovci 21 Dhjetor, 17:44

  All-llahu i udhezofte ata qe jon ne rrug te gabume

  [Pergjigju]

 7. arjaniti 20 Dhjetor, 13:42

  po emira mir e ke edhe u do te veproj si thua ti

  [Pergjigju]

 8. dorontina 20 Dhjetor, 13:35

  selammalekuj allahu qoft me ju shperbleft te gjithve te mirat e tij

  [Pergjigju]

  ndriqim është pergjigjur:

  ISHALL PER VITIN RI 2010
  ZOTI TE GJITHA TE MIRAT
  I UA JEP

  [Pergjigju]

 9. sulejmani 17 Dhjetor, 12:31

  mashallah allahu ju shpurbleft pur mundin por medhan dicka ma tepur na xhami t fshati naj hytbe t hoxhve t fshati edhe i ftoni njerzit n rrug t allahut allahu ju shpurbleft

  [Pergjigju]

 10. argjira 12 Dhjetor, 21:55

  Allahu xh.sh asht ai i cili e ka krijuar kete bot dhe ai te cilit ne duhet ta adhurojm ate qdo sekond or minut e dit
  dhe e mira dhe e keqja na vjen prej tij

  [Pergjigju]

  fatmir është pergjigjur:

  e sakt eshte kjo!

  [Pergjigju]

 11. arjan 10 Dhjetor, 15:39

  miranda shum mir kethan te lutemmos fol ma shum se veq qa e prish vallahi tung miranda ve vazhdo kshty aaa

  [Pergjigju]

 12. jeta 6 Dhjetor, 07:30

  ALLAHU I SHPËRBLEFT ATA QË FALEN ATA QË AGJËROJN ATA QË I BESOJN ALLAHUT XHELESHANUHU ATA QË DIN TA MBAJN FEJËN ISLAME ATA QË FALËN TË GJITHA KËTO TË MIRA IU SHKRUEHN VETËM DHE VETËM TE ALLAHU FAL TI I KOFSHUM AI NA DËRGOI NË JET DHE AI DO TË NA MERR JETËN ALLAH NA RUAJ NGA TË KËQIJAT E SHEJTANIT E NA SHTO TË MIRAT E TUA

  [Pergjigju]

  argjira është pergjigjur:

  ke te drejt

  [Pergjigju]

  emira është pergjigjur:

  selammalekuj allahu qoft me ju shperbleft te gjithve te mirat e tij

  [Pergjigju]

  fatmir është pergjigjur:

  alejkum selam

  [Pergjigju]

 13. mirsad 3 Dhjetor, 13:43

  JU LUTEM VEQ VAZHDONI ME KETO VIDEO KAQ MADHESHTORE ALLAHU JU PLOCOFT DESHIRA EDHE MELEKT GEZOHEN THON SHI SE QAFAR NJERZ KAM UN AQ TE NDRITUR DHE QE E DOJN FEN E VEQ DHE FALEN

  [Pergjigju]

 14. mirsad 3 Dhjetor, 13:39

  ZOTI JU NDIMOFT QE E KENI SHFAQUR KëT VIDEU KAQ TE BUKUR E KAQ MADHESHTORE ZOTI JU SHPETOFT NGA TE KEQIJAT ALLAHU JU NDIMOFT

  [Pergjigju]

 15. dritoni 1 Dhjetor, 19:05

  Selamu alejkum Allahu ju shperbleft me Xhennet , vellezer te nderuar vetem vazhdoni sepse Allahu nuk ua humb mundit askujt i cili punon me ndjers per Allahu subhana ve te ala ‘VETEM VAZHDONI PER ISLAM’

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2020
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031