Back to homepage

Tag "zemra"

Zemra me kembe

Zemra me kembe 0

🕔20:32, 20.Qer 2010

Ishte njeher nje nxenes dhe e pyeti mesuesja se cfar din per zemren?  Ai i tha e di qe zemra ka kembe. Jo i tha mesuesja ulu. E pyeti nxenesin tjeter dhe ia beri te njejten pyetje. Ai tha po

Read Full Article