Zemra me kembe

Administratori
By Administratori 20 Qershor, 2010 20:32

Zemra me kembe

Ishte njeher nje nxenes dhe e pyeti mesuesja se cfar din per zemren? 
Ai i tha e di qe zemra ka kembe.
Jo i tha mesuesja ulu.
E pyeti nxenesin tjeter dhe ia beri te njejten pyetje.
Ai tha po ka kembe sepse babi cdo nat thot zemer hapi kembet.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 20 Qershor, 2010 20:32
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.