Back to homepage

Tag "uj"

Baaabiiii, me sjell pak uje

Baaabiiii, me sjell pak uje 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔19:37, 5.Pri 2010

Babai ven djalin ne gjume. Pas pese minutash… Femija: Babi Babi: C’fare? Femija: Babi ma sjell nje gote uje te lutem! Babi: Jo, te thashe a deshte dhe the jo, flij tani! Femija: Pas dy minutash.. baaabiiiii, me sjell pak

Read Full Article
Bjondina got plot dhe bosh

Bjondina got plot dhe bosh 0

🕔19:37, 7.Sht 2009

Pse nje bjondja para se te fleje, merr nje gote plot me uje dhe nje gote bosh? Sepse edhe mund ti pihet, edhe jo.

Read Full Article
Pse pula kur pin uje e ngrit koken perpjet?

Pse pula kur pin uje e ngrit koken perpjet? 0

🕔19:01, 15.Kor 2009

Pse pula kur pin uje e ngrit koken perpjet? Sepse i lutet zotit mos me i met ne fyte

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Maj 2021
H M M E P S D
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31