Back to homepage

Tag "uj"

Baaabiiii, me sjell pak uje

Baaabiiii, me sjell pak uje 0

🕔19:37, 5.Pri 2010

Babai ven djalin ne gjume. Pas pese minutash… Femija: Babi Babi: C’fare? Femija: Babi ma sjell nje gote uje te lutem! Babi: Jo, te thashe a deshte dhe the jo, flij tani! Femija: Pas dy minutash.. baaabiiiii, me sjell pak

Read Full Article
Bjondina got plot dhe bosh

Bjondina got plot dhe bosh 0

🕔19:37, 7.Sht 2009

Pse nje bjondja para se te fleje, merr nje gote plot me uje dhe nje gote bosh? Sepse edhe mund ti pihet, edhe jo.

Read Full Article
Pse pula kur pin uje e ngrit koken perpjet?

Pse pula kur pin uje e ngrit koken perpjet? 0

🕔19:01, 15.Kor 2009

Pse pula kur pin uje e ngrit koken perpjet? Sepse i lutet zotit mos me i met ne fyte

Read Full Article