Bjondina got plot dhe bosh

Administratori
By Administratori 7 Shtator, 2009 19:37

Bjondina got plot dhe bosh

Pse nje bjondja para se te fleje, merr nje gote plot me uje dhe nje gote bosh?
Sepse edhe mund ti pihet, edhe jo.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 7 Shtator, 2009 19:37
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.